Tények Középkori Jousting Lovak

Lovagi volt a sport az igazi bátorság , csak a legbátrabb lovagok és lovak versenye . Középkori lovag és hű paripák is küzdenek a verseny , ami könnyen vezethet a halálát sem lovas vagy ló . Lovagi emelkedett népszerűségnek örvendett a 11. századi Franciaországban , és továbbra is , mint a kedvelt sport Európában a 16. században. A versenyek nyújtott szórakozást royalty lett a vágott a vár életében. Követelményei

Lovagi tornák került sor a nyílt területen, hogy dicsekedett a pályán. A pálya mérése általában 80 yard hosszú és 20 és 30 yard széles. A kis , fából készült kerítés megosztotta a lovasok és a lovak . A lovak használt lovagi kellett futni vágtában vagy egy gyors vágta . Volt , hogy a képesség, hogy sikeresen fedezze egy 80 yardos pályán nyolc vagy kilenc másodperc . A vágta volt a preferált sebesség lovagi torna második, mert a lovas stabilitását . A ló kellett mozgatni félelem egy egyenes vonal , és nem fordulat , amikor a versenyzők tette hatást a lovagi lándzsával .
Típusok

Középkori lovagok használt mén a lovagi torna . Lovagi szükséges erős lovakat , hogy volt egy erős szerkezet és a puszta izom. Kétféle lovakat preferált : melegvérű töltők és hidegvérű paripák . Warmbloods gyors volt , és volt rendkívüli állóképességet . A hidegvérű paripa kínált óriási nagy és kiváló izom. A mai Suffolk lófajta közvetlen leszármazottja a lovakat, lovagok használt lovagi szerint Model Ló Reference.
Strength

jousting lovak szükséges túlerőben , hogy elbírja a lovas és a páncél szükséges a sport, a lovagi páncél általában súlya körülbelül £ 50 a lovagi torna ló viselt fej páncélt és a váll , mellkas és a lágyék lemezek védelmében. A korai időkben a lovagi torna , a páncél állt láncing , de nem megfelelő védelmet biztosít a ló és lovasa . Plate páncél lett a preferált páncélt , mert biztosított nagyobb védelmet .
Érték

Knights értékelni a lovagi torna lovakat. A halál egy ló a mérkőzés során súlyosan elítélik . Nincs mentség létezett megölt egy lovat a mérkőzés során , de a lovag halála a másik viszont csak figyelembe szerencsétlen szerint a Nemzeti Lovagi Association. A korai napokban a lovagi torna , a vesztes versenyző a verseny gyakran elvesztette a páncél és a ló a győztes.